• KOZAN ÇEVRE YOLUNDA KAZA 3 YARALI
  KOZAN ÇEVRE YOLUNDA KAZA 3 YARALI
 • Ali BABACAN KOZAN’DA
  Ali BABACAN KOZAN’DA
 • MOTOSİKLET KAZASINDA YARALANAN SÜLEYMAN BOZKURT HAYATINI KAYBETTİ
  MOTOSİKLET KAZASINDA YARALANAN SÜLEYMAN BOZKURT HAYATINI KAYBETTİ
 • Kozan Spor eski AsBaşkanı Sami Açıkgöz, ölümünün 24. yılında mezarı başında anıldı.
  Kozan Spor eski AsBaşkanı Sami Açıkgöz, ölümünün 24. yılında mezarı başında anıldı.
 • MANSURLU YOLU 2 YIL İÇERİSİNDE TAMAMLANACAK
  MANSURLU YOLU 2 YIL İÇERİSİNDE TAMAMLANACAK
 • ÖĞRENCİ SEVİSİ, ÖĞRENCİLERİ İNDİRİRKEN ALEV ALDI
  ÖĞRENCİ SEVİSİ, ÖĞRENCİLERİ İNDİRİRKEN ALEV ALDI
 • ÇIKAN YANGINI BETON MİKSERİ SÖNDÜRDÜ
  ÇIKAN YANGINI BETON MİKSERİ SÖNDÜRDÜ
 • KOZAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE 122 FİDAN DİKİLDİ
  KOZAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE 122 FİDAN DİKİLDİ
 • YANGINI BETON MİKSERİ SÖNDÜRDÜ
  YANGINI BETON MİKSERİ SÖNDÜRDÜ
 • KOZAN’DA MOTOSİKLETLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 1’İ AĞIR 2 KİŞİ YARALANDI
  KOZAN’DA MOTOSİKLETLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 1’İ AĞIR 2 KİŞİ YARALANDI
KOZAN ÇEVRE YOLUNDA KAZA 3 YARALI
KOZAN ÇEVRE YOLUNDA KAZA 3 YARALI

Kaza anını çevreyolu kavşağındaki bir...

Ali BABACAN KOZAN’DA
Ali BABACAN KOZAN’DA

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali...

MANSURLU YOLU 2 YIL İÇERİSİNDE TAMAMLANACAK
MANSURLU YOLU 2 YIL İÇERİSİNDE TAMAMLANACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ceyhan'da...

ÖĞRENCİ SEVİSİ, ÖĞRENCİLERİ İNDİRİRKEN ALEV ALDI
ÖĞRENCİ SEVİSİ, ÖĞRENCİLERİ İNDİRİRKEN ALEV ALDI

Kozan'da öğrenci servisi öğrencilerini indirdiği...

ÇIKAN YANGINI BETON MİKSERİ SÖNDÜRDÜ
ÇIKAN YANGINI BETON MİKSERİ SÖNDÜRDÜ

Yusuf Baysal Beton mikseri sürücüsü...

YANGINI BETON MİKSERİ SÖNDÜRDÜ
YANGINI BETON MİKSERİ SÖNDÜRDÜ

Eskimantaş Köyü bölgesinde akşam saatlerinde...

KAMYON ÇARPAN YAYA KURTARILAMADI
KAMYON ÇARPAN YAYA KURTARILAMADI

Kayhan yolu üzerinde meydana gelen...

İMAMOĞLU’NDA HUSUMETLİ AİLELER ÇATIŞTI, TAYFUR AYAN HAYATINI KAYBETTİ
İMAMOĞLU’NDA HUSUMETLİ AİLELER ÇATIŞTI, TAYFUR AYAN HAYATINI KAYBETTİ

İMAMOĞLU’NDA HUSUMETLİ AİLELER ÇATIŞTI, ÇIKAN...

MİTİNG YOLUNDA KAZA 4 ÖLÜ 20 YARALI ve İSİMLER
MİTİNG YOLUNDA KAZA 4 ÖLÜ 20 YARALI ve İSİMLER

Adana'ya Cumhurbaşkanı'nı karşılamaya giden Kozan...

ÇOKAK KÖYÜ’NDE SİLAHLI ÇATIŞMA 5 ÖLÜ
ÇOKAK KÖYÜ’NDE SİLAHLI ÇATIŞMA 5 ÖLÜ

Kozan'a bağlı Çokak Köyü'nde meydana...

ŞEHİDİMİZ VAR KOZAN
ŞEHİDİMİZ VAR KOZAN

Kozan'ın Çamdere Köyü (Menteşe) den...

KOZAN BUCAK’DA 200 KİLOLUK DOMUZU AVLADILAR
KOZAN BUCAK’DA 200 KİLOLUK DOMUZU AVLADILAR

Kozan’ın Bucak Köyü Cennet Vadisi...

KOZAN 2017 REFERANDUM MAHALLE VE KÖY SONUÇLARI
KOZAN 2017 REFERANDUM MAHALLE VE KÖY SONUÇLARI

Tam listeyi görmek için sitemizi...

BASIN İLAN KURUMU ADANA ŞUBE MÜDÜRÜ ÇETİN ORANLI VE ŞUBE ŞEFİ EMRE ŞAHİN KOZAN PROTOKOLÜ İLE BİR ARAYA GELDİ
Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı Kozan protokolü ile bir araya...

Bu Yaziyi Whatsapp'ta Paylas
BASIN İLAN KURUMU ADANA ŞUBE MÜDÜRÜ ÇETİN ORANLI VE ŞUBE ŞEFİ EMRE ŞAHİN KOZAN PROTOKOLÜ İLE BİR ARAYA GELDİ

 

Kozan Ekspres Gazetesi ev sahipliğinde, Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı ve Şube Şefi Emre Şahin Kozan protokolü ile bir araya geldi.

Mersin’den Adana’ya tayini çıkan Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı ve Şube Şefi Emre Şahin Kozan Ekspres Gazetesi imtiyaz sahibi Hüseyin Erciyes’e iadeyi ziyarette bulundular. Gerçekleşen ziyaretin ardından Dağılcak’ta Kozan protokolü ile bir araya gelen Çetin Oranlı, böyle bir zamanda Kozan protokolü ile bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

Öğle yemeğinin ardından konuşma gerçekleştiren Kozan Ekspres Gazetesi imtiyaz sahibi Hüseyin Erciyes, Kozan’da yayın hayatını sürdüren Kozan Ekspres Gazetesi’nin Basın İlan Kurumu’na bağlı bir gazete olduğunu dile getirerek, Çetin Oranlı’nın geçtiğimiz ay Adana’ya tayininin çıktığını, kuruma bağlı çalışan gazeteleri ziyaret ettiğini ifade etti. Gerçekleşen ziyaretler kapsamında, gazetenin iş ortakları olan kurum müdürleri ile de tanışmak ve kaynaşmak amacıyla bir araya gelindiğine dikkat çeken Erciyes, kendilerini kırmayarak bir araya gelen başta Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam ve protokolün değerli isimlerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürlüğü olarak resmi ilan alma hakkına sahip bölgede 39 gazetenin olduğuna dikkat çeken Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı;

“Ziyaretlerimizde görüş alışverişinde bulunuyoruz. Niğde ve Osmaniye illerimizde bizlere bağlı bulunuyor. Bölgemizde toplam 39 tane resmi ilan yayınlama hakkına sahip gazetemiz bulunuyor. Mümkün olduğunca gazetelerimizin sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Resmi kurumlar ile basın arasında köprü olmaya çalışıyoruz. Basın İlan Kurumu 1961 yılında kurulmuş bir devlet kurumu. Kuruluş amacı; resmi ilanların yayınlanması ve resmi ilan yayınlayan gazetelerin denetimleri. Türkiye genelinde 1000’e yakın gazetemiz var. Bütün resmi ilan alan gazetelerin internet siteleri de bulunuyor. Bu bir zorunluluktur. Kurumlardan gelen ilanlar eş zamanlı olarak gazetelerin internet sitelerinde de yayınlanıyor. Daha da önemlisi geçen yıl 140 milyon tıklanmaya ulaşan ilan.gov.tr’de de yayınlanıyor. Bundan dolayı kurumların verdiği resmi ilanların amacına ulaşıp ulaşmadığı tartışması ortadan kalkıyor. Bu şekilde şeffaflığa katkı sağlanıyor. Resmi ilan yayınlamakla yükümlü olan gazetelerinde uymaları zorunlu olan kurallar bulunuyor. Düzenli olarak denetimleri yapılıyor. Basın ahlak yasası tarafından da sorumluluklar yükleniyor. Bİz burada, resmi ilan seviyesinin artmasını istiyoruz. Gazetelerimizin sağlıklı yayın yapması için bir yerlere bağımlı olmaması lazım. Devlet desteği de bunun için var. Temel amacımız; daha sağlıklı yapı oluşması, gazetelerin mali yapısının güçlenmesidir” ifadelerini kullandı.

Kozan protokolü ile bir araya gelen Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı ve Şube Şefi Emre Şahin protokol mensuplarına da ayrı ayrı teşekkür ettiler.

Dağılcak’ta düzenlenen toplantıya; Kozan Ekspres Gazetesi olarak; Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Kozan İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Büyükatak, Kozan İlçe Jandarma Komutanı Nuh Anacık, Kozan İcra Dairesi Müdürü Naciye Keçeli, Kozan İcra Dairesi Müdür Yardımcısı Dilek Yıldırım, Kozan Devlet Hastanesi Başhekimi Ahmet Çağlar Bozkurt, Kozan Devlet Hastanesi Müdürü Cumhur Atay, Kozan Orman İşletme Müdürü Şensu Küçükateş ve Kozan Orman İşletme Müdür Yardımcısı Yunus Kurtgöz katıldı.

Belediye başkanına ziyaret

Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Çetin Oranlı ve Şube Şefi Emre Şahini Kozan Ekspres Gazetesi imtiyaz sahibi Hüseyin Erciyes ile birlikte Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı da makamında ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan Çetin Oranlı’ya plaket takdim ederken, Çetin Oranlı’da kendi yazmış olduğu “Ruha Dokunan İnsan Öyküleri” kitabını Özgan’a hediye etti. Gerçekleşen hoş sohbetin ardından Belediye Başkanı Kazım Özgan ziyaretlerinden dolayı Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı’ya teşekkür etti.

Kaymakam Şafak Gürçam’a ziyaret

Belediye Başkanı ziyaretinin ardından Çetin Oranlı Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’ı da makamında ziyaret etti. Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’da Kozan’da günlük olarak yayın hayatını sürdüren Ekspres Gazetesi’nin sorumlu gazetecilik görevini en iyi şekilde yerine getirdiğine dikkat çekerek, basının önemine dikkat çekti. Kozan’ın tek günlük gazetesi olan Ekspres Gazetesi’nin doğru, tarafsız ve kaliteli bir şekilde yayın hayatını sürdüğüne dikkat çeken Kaymakam Şafak Gürçam, gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı Çetin Oranlı’ya teşekkür etti. Çetin Oranlı, Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam’a kendi yazmış olduğı kitapları hediye ederken, nazik misafirperverliğinden dolayı da teşekkür etti.

“Kozan bir tarih kenti”

Gerçekleştiği resmi ziyaretlerin ardından Çetin Oranlı Kozan’ın tarihi sokaklarında incelemelerde bulundu. Aşağı-Yukarı Çarşı, Mustafa Kemal Sokak, Akdağ Hurmalı Konak, Arıkan Konağı, Kozan Kalesi gibi yerlerde incelemelerde bulunan Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürü Çetin Oranlı Kozan’ın her bir köşesinin tarih koktuğuna ve bu zenginliğin Türkiye’ye ve dünyaya duyurulması gerektiğini vurguladı. Kozan’a bundan sonra daha sıklıkla gelmek istediğini belirten Çetin Oranlı, kendilerine ev sahipliği yapan bütün ziyaretlerde yalnız bırakmayan Kozan Ekspres Gazetesi imtiyaz sahibi Hüseyin Erciyes’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

20 Haziran 2021 13:12
Bu Haberi Yazdır

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa
%d blogcu bunu beğendi: